SOCIAL MEDIA

Rozwiń swój biznes  wychodząc do klientów poprzez media społecznościowe!

4 POWODY DLA KTÓRYCH WARTO
INWESTOWAĆ W SOCIAL MEDIA

Firma której zależy na kontakcie z klientami, musi być obecna w social mediach. Profile społecznościowe stanowią podstawową formę obecności w sieci oraz dają najłatwiejszy dostęp do klientów, którzy są siłą napędową marki. 

Zyski z aktywnej działalności w sieci prowadzonej przez firmę odnoszą obie strony - klienci mają łatwy dostęp do informacji na temat promocji czy akcji marketingowych, firma z kolei - dostęp do klientów łatwiejszy niż kiedykolwiek, możliwość szybkiego reagowania na potrzeby kupujących oraz ich uwagi.

Klientom zależy na opiniach innych kupujących, ocenach, budowaniu społeczności, która prowadzi dialog, jest aktywna, wymienia się informacjami.

Aktywność w sieci w obecnych czasach - w dobie internetu - jest niezbędna do skutecznej reklamy, a co za tym idzie, osiągnięcia większej sprzedaży.

JAK DZIAŁAMY?

Tworzymy content graficzny

Projektując grafikę bierzemy pod uwagę kolorystykę, rozmieszczenie elementów graficznych oraz tekstu, rozmiar i rodzaj czcionki. Wszystko po to, aby grafika przyciągnęła wzrok i wzbudzała zainteresowanie Twoich fanów!

Tworzymy content
video

Tworzymy content video, który przedstawia Twój produkt bądź usługę w najlepszym możliwym świetle. Film może mieć charakter instruktażowy, merytoryczny ale także humorystyczny! Spraw z nami by Twoi fani stali się Twoimi klientami!

Współpracujemy z influencerami

W dobie internetu największymi autorytetami dla klientów zostali influencerzy - osoby znane głównie z sieci, udostępniające i publikujące na swoich profilach społecznościowych produkty lub usługi. Znani i lubiani prezentują produkt na swoim kanale / profilu, zapoznają obserwujących z towarem, pokazują wszystkie jego zalety. Klient za radą osoby którą lubi, która jest powiązana zawodowo z reklamującym produktem, wyraża zainteresowanie i kupuje towar. 

Promujemy posty używając Facebook ADS

W zależności od obranego celu, dopasowujemy kampanię w taki sposób, aby jak najszybciej go osiągnąć.
Przede wszystkim koncentrujemy się na precyzyjnym określeniu grupy docelowej, do której kierowane są promowane materiały.
Na bieżąco monitorujemy postępy oraz zasięgi, dzięki czemu możemy szybko reagować i wprowadzać zmiany w celu optymalizacji wyników.

Ustalamy 
harmonogram

Każdą kampanię planujemy z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem. Ustalamy terminy konkretnych akcji przeprowadzanych na profilach społecznościowych i dopiero kreujemy teksty, filmy i grafiki. Masz pełną kontrolę nad harmonogramem, a wszelkie zmiany możesz wprowadzać nawet ze smartfona!

PRZYKŁADOWE POSTY

CENY STARTUJĄ OD
149 PLN netto / post

Kwota obejmuje:

- Post graficzny na podstawie przesłanych materiałów
- Publikację
-  Copywriting (tekst do posta)


(Kwota obowiązuje przy wyborze pakietu pełnej obsługi social media - co najmniej 4 posty miesięcznie)

KONTAKT

Wypełnij formularz:
Kontakt tradycyjny:

Telefon: +48 796 161 101 
Email: kontakt@hercmedia.pl

Dlaczego my?

Członkowie naszego zespołu to artyści wizualni.
Tworzymy działania reklamowe bo wierzymy że reklama może być sztuką!

Dziękujemy że z nami jesteś!

POZNAJ NASZE NOWOŚCI

Subskrybuj nasz NEWSLETTER

Twój adres email:

Designed by Herc Media
© Copyright 2023 - All Rights Reserved

Herc Sp. Z o.o.
03-812 Warszawa
NIP: 113 28 58 476

Polityka prywatności