FILMY REKLAMOWE
DLA FIRM

Tworzymy filmy artystyczne i dlatego wiemy jak zrobić naprawdę dobry film reklamowy!

NASZA DEWIZA

Wszystkie filmy tworzymy wysokiej jakości sprzętem audio wideo w kinowej rozdzielczości 4K

Nasza ekipa składa się doświadczonych operatorów, reżyserów, montażystów, pilotów dronów czy artystów VFX

Badamy grupę docelową i robimy wszystko by wyróżnić Twój produkt lub usługę na tle konkurencji

Tworząc filmy reklamowe wzorujemy się na filmowych dziełach sztuki, tak by budziły podziw i zapisały się w pamięci Twoich widzów

JAKIE FILMY TWORZYMY?

Facebook / TikTok / Instagram Reels

Reklama publikowana w mediach społecznościowych nie może odbiegać od popularnych filmów oglądanych przez użytkowników. Przy tworzeniu Reelsów stawiamy na krótkie, pionowe filmy, atrakcyjne i przyciągające treści oraz świetną muzykę.

Social media

Filmy korporacyjne
i wizerunkowe

Filmy korporacyjne i wizerunkowe są niezwykle istotnymi formami prezentacji biznesu. Oddają nie tylko atmosferę pracy czy charakter działalności, ale przede wszystkim aspiracje i idee na których oparta jest firma. 

Filmy korporacyjne

Filmy instruktażowe
i dokumentalne

Filmy instruktażowe to niezwykle atrakcyjna forma dla klienta - jest znacznie bardziej przejrzysta niż tradycyjna instrukcja i zdecydowanie łatwiejsza w odbiorze.
Filmy dokumentalne mogą przedstawiać proces produkcji danego produktu lub złożoność procesu tworzenia danego projektu.

Filmy instruktażowe

Relacje z wydarzeń

Relacje z wydarzeń są niezwykle miłym wspomnieniem na których klienci często szukają samych siebie. Relacje przedstawiają najbardziej interesujące atrakcje lecz stanowią przede wszystkim formę reklamy i zachęty do udziału w kolejnych wydarzeniach.

Relacje z wydarzeń

Reklamy internetowe i telewizyjne

Telewizyjne wymagania nie są nam obce. Wiemy jak przykuć uwagę widzów już od pierwszych sekund. Realizujemy reklamy telewizyjne i internetowe zaczynając od badania rynku, poprzez wybór aktorów i aktorek oraz lokacji, aż po montaż, dodanie napisów i podłożenie głosu lektorskiego.

Reklamy internetowe i telewizyjne

Kursy Online

Kursy i szkolenia online cały czas zyskują na popularności. Taka forma jest niezwykle opłacalna dla twórcy - cykl filmów szkoleniowych tworzony jednorazowo stanowi często źródło dochodów przez lata! 

Kursy online

Animacje 2D i 3D

Tworzymy wszelkiego rodzaju animacje 2D oraz 3D, które mogą być reklamą produktu czy usługi, filmem instruktażowym bądź szkoleniowym. Mają przyjazną dla oka formę, są również świetną propozycją, gdy odbiorcami animacji są dzieci i młodzież. Przy tworzeniu animacji ogranicza nas tylko wyobraźnia, a jak wiemy - ta nie ma granic!

Animacje 3D i 2D

PORTFOLIO REKLAMOWE

Jak wygląda proces współpracy?

Zaczynamy od rozmowy

Podczas pierwszej rozmowy poprosimy Cię o opowiedzenie nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Doradzimy Ci jakie rozwiązanie wybrać, a także oszacujemy koszt produkcji.

Kliknij tutaj i zadzwoń lub napisz już teraz! 

Filmy reklamowe realizacja

Planujemy

Piszemy scenariusze, wyszukujemy referencje, inspirujemy się na każdy możliwy sposób, wszystko po to by Twój nowy projekt był oryginalny, kreatywny i przede wszystkim skuteczny!

To na tym etapie pokazujemy wstępne projekty, referencje i wszelkie możliwe formy wizualizacji pomysłu na Twój film reklamowy!

Realizujemy przekraczając granice

Światła, kamera, akcja!
Teraz nie pozostaje nic innego jak zabrać się pracy!
Pracujemy nad Twoim indywidualnym projektem w zespole młodych, utalentowanych i pełnych zapału ludzi.

Z planu filmowego i  programu do edycji video wyciskamy jak najwięcej, tak by Twój projekt nie tylko spełniał, ale i wyznaczał światowe standardy!

Scenariusze do filmów

To nie koniec!

Przygotowujemy materiał gruntownie sprawdzając projekt pod względem zarówno merytorycznym jak i technicznym, a wszystko podlega Twojej kontroli.

Po oddaniu projektu do użytku, sprawdzamy reakcje Twoich nowych klientów i dostosowujemy finalny produkt tak, by wycisnąć z niego jak najwięcej!

KONTAKT

Wypełnij formularz:
Filmy reklamowe kontakt
Kontakt tradycyjny:

Telefon: +48 796 161 101 
Email: kontakt@hercmedia.pl

POZNAJ NASZE NOWOŚCI

Subskrybuj nasz NEWSLETTER

Twój adres email:

Designed by Herc Media
© Copyright 2023 - All Rights Reserved

Herc Sp. Z o.o.
03-812 Warszawa
NIP: 113 28 58 476

Polityka prywatności