APLIKACJE WEBOWE
I MOBILNE

Czym się zajmujemy?

Dynamiczne strony www

Tworzymy zaawansowane strony dynamiczne dostosowane do potrzeb Twojego biznesu, testowane pod kątem doświadczenia użytkownika

Aplikacje web

Budujemy solidne aplikacje webowe dostosowane do automatyzacji operacji biznesowych i zwiększenia zaangażowania klientów

UX / UI

Nasz zespół łączy estetykę z funkcjonalnością, tworząc płynne i angażujące doświadczenia cyfrowe, które przemawiają do Twojej publiczności

Integracje z API

Umożliwiamy komunikację Twoich systemów poprzez integrację API, poprawiając funkcjonalność i wspierając automatyzację

Aplikacje mobilne

Oferujemy rozwiązania w zakresie aplikacji mobilnych, od projektowania UI po dodanie do sklepów Appstore i Google Play

Integracje systemów

Integrujemy różne oprogramowania z Twoimi systemami, usprawniając procesy i zwiększając efektywność biznesową

Co jeszcze robimy?

Integrujemy programy sprzedażowe z programami księgowymi.

Integrujemy interfejsy systemowe

Integrujemy wewnętrzne programy korporacyjne ze stronami internetowymi, sklepami internetowymi oraz portalami B2B

Zapewniamy bezpośrednią administrację systemów sprzedaży hurtowej i detalicznej

Administrujemy systemami magazynowymi i sprzedażowymi, serwerami www, serwerami baz danych na platformie Linux oraz systemami poczty elektronicznej

Jesteśmy najlepszymi specjalistami w zakresie IT

Nasze doświadczenie zbierane od 2009 roku w dynamicznym środowisku technologicznym Europy uczyniły nas ekspertami w branży IT. Nasz zespół to wyłącznie eksperci - profesjonaliści, dla których nie istnieją zadania niemożliwe . Przez lata pracy wypracowaliśmy metody, które gwarantują szybkość i skuteczność w każdym projekcie. Ale nasza misja nie kończy się na dostarczeniu doskonałego produktu. Dla nas kluczowa jest pełna satysfakcja klienta, bo wiemy, że nasz sukces mierzy się Twoim zadowoleniem.


12+

lat na
rynku IT

10+

ekspertów IT

30+

klientów z ostatnich lat

Nasi klienci

Jak działamy?

Analiza projektu i wycena

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z naszym Managerem Sprzedaży, która pozwala nam zrozumieć Twoje potrzeby. Pomagamy Ci precyzować zagadnienia związane z projektem oraz wybierać odpowiednią technologię.

UX / UI Design

Nasi specjaliści UX/UI stworzą dla Ciebie intuicyjny projekt oparty na Twoich oczekiwaniach. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet, po których zatwierdzeniu nastąpi stworzenie szczegółowych widoków.

Prace programistyczne

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Każdy projekt dzielimy na serię działań, co pozwala Ci kontrolować postęp prac. Na bieżąco informujemy Cię o wszystkich nowościach.

Testowanie

Następnym krokiem w procesie jest testowanie. Nasi testerzy testują Twoją aplikację przede wszystkim pod kątem niezawodności. Wykonują manualne i automatyczne testy, aby upewnić się, że rozwiązanie jest zgodne z Twoją wizją.

Wdrożenie Produkcyjne

Etap wdrożenia to faza, w której projekt jest implementowany na serwerze określonym przez klienta, stając się dostępnym i widocznym dla użytkowników końcowych.

Usługa Gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój Projektu.

Oferujemy opcjonalne usługi rozwoju produktu. Jeśli w przyszłości zechcesz wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, kompleksowo Ci w tym pomożemy.


Poznaj nasz najnowszy projekt: Warter Fuels

Nasz najnowszy projekt to aplikacja webowa do sprzedaży paliw lotniczych. Użytkownik końcowy, dokonuje rejestracji w aplikacji, a następnie wybiera rodzaj paliwa, określa jego ilość i miejsce odbioru. Po. opłaceniu zamówienia, aplikacja zwraca unikalny kod, po którego wpisaniu na wybranym dystrybutorze, użytkownik może zatankować paliwo do swojego samolotu.

Prace nad aplikacją obejmowały:

- Stworzenie intuicyjnego projektu UX / UI

- Integracja z wewnętrznym API klienta

- Integracja z oprogramowaniem księgowym

- Implementacja systemu płatności online

- Stworzenie zaawansowanego panelu CMS

- Integracja systemu automatycznego wystawiania e-paragonów dla klientów prywatnych

- Stworzenie zautomatyzowanego systemu wiadomości e-mail (rejestracja, przypomnienie hasła, powiadomienia o transakcjach)

- Stworzenie angielskiej,  niemieckiej i polskiej wersji językowej

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy jeszcze dziś i podamy Ci dokładną wycenę oraz przewidywany czas realizacji Twojego projektu.

Możesz także skontaktować się w sposób tradycyjny:

kontakt@hercmedia.pl

+48 796 161 101 

POZNAJ NASZE NOWOŚCI

Subskrybuj nasz NEWSLETTER

Twój adres email:

Designed by Herc Media
© Copyright 2023 - All Rights Reserved

Herc Sp. Z o.o.
03-812 Warszawa
NIP: 113 28 58 476

Polityka prywatności